stat
Impreza odwołana
PATRONAT

1 Urodziny Klubu Wolność | dj Adamus & Mc Jacob A

!! IMPREZA PRZEŁOŻONA !!

Ze smutkiem informujemy, że skala aktualnych obostrzeń nie pozwala nam zorganizować naszych pierwszych urodzin w formule jaką przygotowaliśmy. Chcemy aby nasze eventy specjalne były dla Was niezapomniane, organizowane z wielkim rozmachem i do białego rana. W związku z tym zmuszeni jesteśmy do przełożenia urodzin na termin który pozwoli nam w pełni wykorzystać nasz potencjał.

Nową datę podamy jak tylko sytuacja się uspokoi i będziemy pewni że to wydarzenie będziemy w stanie zorganizować w taki sposób, że na zawsze zapadnie w Waszej i naszej pamięci.

Oczywiście pieniądze za wszystkie zakupione bilety i rezerwacje zostaną zwrócone.

Tymczasem Jesteśmy otwarci w każdy weekend jak zawsze od godziny 21:00 i zapraszamy Was na najlepsze drinki i mixy muzyczne, które rozkołyszą Wasze biodra.

Klub muzyczny Wolność zgodnie z obowiązującymi przepisami może wpuścić 25% maksymalnej liczby osób. Pracujemy w najwyższym możliwym standardzie sanitarnym i zgodnie ze wszelkimi wytycznymi sanepidu. Dla swojego bezpieczeństwa i zdrowia innych pamiętajcie o zabraniu maseczki!

Należy pamiętać, iż w związku z limitem osób gwarancję wejścia do klubu mamy rezerwując wcześniej lożę.

Widzimy się w najbliższy weekend, pamiętajcie:
NIKT NIE ZABIERZE WAM WOLNOŚCI !
gru 12

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.